BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5,00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
İncelemeler Sosyal Medya Teknoloji Uygulamalar

SnapChat İnceleme

SnapChat İnceleme

Son zamanlarda en çabuk kitleyi elde eden ve zamana damga vuran ortamlardan olan snapchat çılgınlığından bahsedeceğiz.

Herşey bir yana tüm sosyal medya ortamlarından farklı yapısı ve güzellikleriyle dikkat çekiyor.

Paylaşabileceğimiz şeyin sadece biz tarafından çekilebilmesi,paylaştığımız fotoğrafın sadece 1 gün boyunca yayımlanabilmesi ve paylaştığımız fotoğrafları veya videoları görüntüleyen kişilerin sadece biz tarafından görülmesi gibi enterasan bir o kadar da güzel özellikleri mevcut.Uygulamada arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz video sohbet,karşılıklı sesli sohbet de bulunmakta.Gayet güzel bir hizmet ve kusursuz çalışmakta olması da en etkili yönlerinden.Ayrıca bu video sohbet ve sesli sohbet karşınızda ki tarafından 2. part uygulamalarla kaydedildiğinde size bildirim gelmekte.Yani yaptığınız şeyler aranızda kalıyor.Bu attığınız snaplar içinde geçerli.İster hikayenize atın,ister özelden atın attığınız resimler 24 saat bulunuyor.Birisi kaydetmeye çalıştığında size kimin screenshots aldığının bildirimi geliyor.En güzel özelliklerinden birisi de budur bence.

Ayrıca snap atarken gündemden etiketler,yeni emojiler,yüz efektleri de sürekli güncellenmektedir.Yüz efektleri de birçok ünlü ve sanatçı tarafından kullanılarak popüler hale gelmiştir.Çocukça bir yanı da var.Ödül dolabı adlandıracağımız bir dolapdaki ödülleri snapchat puanı toplayarak açabiliyoruz.

Puanı hakkında nasıl verildiği ve hangi orantı da verildiği açıkça bir şekilde paylaşılmadı.Genel olarak hikayenize snap attığınızda kaç kişi görürse görsün 1 puanani puan kasmak için durma sende Snap at !

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

1 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

  • Snapchat olmazsa olmazımdır fakat şu şarj sorununa bir çözüm getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yeni gelen haritadan arkadaşarımı görme / arkadaşlarımın beni görme özelliğini kapatmadığım için arka planda sürekli konumu mu güncelliyormuş bu yüzden şarjım tam günümü çıkarmıyordu. O özelliği kapattığımdan beri bir tık daha iyi gibi herkese tavsiye ederim.