BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5,00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
İncelemeler Teknoloji Uygulamalar

Steam İnceleme

Steam
Steam

Steam Nedir?

Genel ve oyun konusunda bilgisi olmayan kişilere ” Steam ‘da İndirim Varmış” dendiğinde Steam hakkında bilgi almak isteyebilecek bir topluluğuz.Steam oyun satış mağazası olarak tanımlayabileceğimiz en güncel ve hitli oyunların öne çıktığı bir platformdur.Bu platformda milyonlarca üyelik, milyonlarca da oyun bulunmakta.Özel günlere özet bu oyunlarda ciddi manada indirimler hatta bedava satışlar bile olabilmektedir.Özel günler yılbaşı,kara cumalar,cadılar bayramı gibi günlerdir.Çoğu türk bugünleri oyunlarda ki eventler sayesinde ve indirimler sebebiyle öğrenir.

En kolaylıklı sağladığı durum cd ile uğraşmayı ve oyun-pc uyumluluklarıyla uğraşmayı ortadan kaldırmasıdır.Diğer en önemli kullanmamızı sağlayacağı etken ise milyonlarca oyunseverin birlikte arkadaş olabilmesi,konuşabilmesi ve hatta beraber oyun oynayabilmesini kolaylaştıran bir yapıya sahip olması.
Hiç oyun satın almayan üyeliklere sınırlı erişim sunar.Sınırlı erişimdeki üyelikler ücretsiz oyunları alamaz,takas,satış,arkadaş ekleme gibi önemli etkenlerden geri kalmaktadır.Sınırlı hesaplar mağadan 5 $(15 Türk Lirası) gibi bir ücret ödeyerek düzenli hesaba geçebilmektedirler.Böylelikle spam hesaplar bir miktar azaltılmaktadır.

Detaylı kullanım yazımızın devamı ilerleyen günlerde sizlerle olacak.Takipte Kalın 🙂

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

4 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.