BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5,00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Tanıtım Yazıları

Hostazor’un Hız Deneyimini Ücretsiz Yaşayın

Hostazor'un Hız Deneyimini Ücretsiz Yaşayın

Türkiye’de mevcut olarak barındırma ve web hosting çözümleri markası olarak yer alan Hostazor’u öncelikle tanıyalım.2015 yılında aktif olarak hizmet sağlamaya başlayan Hostazor, kısa süre içerisinde webmasterların ve diğer hosting çözüm arayışı içerisinde olan kesime ulaşarak kaliteli ve hızlı hostingi tanıtmayı başarmıştır.Diğer firmalara göre her bütçeye uygun hosting çözümlerine sahip olan Hostazor hala web ortamının sevilen ve değer verilen firmaları arasında yer almaktadır.Hostazor’un Hız Deneyimini Ücretsiz Yaşayın.

Leadfure ve bizim blogumuzunda alt yapısının yer aldığı Hostazor’da barınma fırsatına sahip olabilmek için sizlere hız deneyimini yaşayacağınız bir fırsat.Wordpress altyapılı sitelerin göz bebeği olan wordpress hosting farkıyla 3 aylık hız deneyimini sizlere ücretsiz ulaştırıyoruz.

Siz de kişiye göre düzenlenebilen yedekleme sistemine,hotron altyapısına,hızlı hostinge,hızlı destek sistemine ve güvenlikli yapıya sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki promosyon kodunu buradan kullanarak 3 ay boyunca kesintisiz olarak 20 tl değerinde ki bu hizmete ücretsiz sahip olabilirsin.

Önemli!Promosyon kodunu hemen sağ bölümden kullanmak yerine alan adınızı belirtip 3. adıma geldiğinizde 3 aylık olanı seçerek promosyon kodunu uygulayınız.Aksi taktir de promosyon kodu çalışmıyor uyarısı alabilirsiniz.

Promosyon Kodu: aosilehostazorda

Kullanım koşulları: Tıklayın

WordPress Hostingin Faydaları Nelerdir?

WordPress hosting, websitenizin altyapısını wordpress olarak kullanabileceğiniz hızlı çözümler üreten ve maksimum hıza ulaşmanızı sağlayan bir sistemdir.Bu hosting ile blogunuzun kalitesini ve hızını arttırabilirsiniz.

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

11 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

  • Kesinlikle tavsiye ettiğim hosting firması, ilk çıktığı günden beri kullanırım. Bu promosyon denemek isteyenler için güzel fırsat olmuş

  • Denemek için bir siteme hosting aldım çok ümitli değildim ama gayet güzel çalışyor. diğer sitelerimide taşıyabilirim fiyatlarda uygun teşekkürler bilgi için.

    • Beğenmenize sevindim hocam.Bu sitemiz ve birçok projemin olduğu website hostazor sunucularında barınıyor.Şu zamana kadar kötü referans verdirecek olayların aksine birçok yeniliğe imza atarak iyice bağladı bizi oraya.

  • Yeni bir projemde Hostazor’un sunucularında barındırıyorum. Hızından ve müşteri memnuniyetinden 1 gram bile taviz vermiyorlar. Kesinlikle şiddetle öneriyorum ve ödediğiniz paranın kesinlikle karşılığını alacaksınızdır. Üstelik promosyon koduda oluşturmuşlar eğer hosting ve benzeri hizmete ihtiyacınız var ise hemen kullanmanızı şiddetle öneririm.

    • Bize söylenecek cevap bırakmamışsınız hocam.Gerçekten ödenen ücretin son kuruşuna kadar karşılığını alabilecekleri bir hosting firması.

Reklam

Reklam