Office 2007 indir

21
Office 2007 indir

Office 2007 indir

Office sistemlerinin en stabil, en düzgün ve en sorunsuz sürümü Office 2007 indir konumuzla sizlerleyiz. Belirtelim ki Office 2007 indirme linklerini aşağıda listeledik. Ona geçmeden önce Microsoft Office hakkında biraz bilgi vererek başlayalım. Microsoft yapımı Office programı genellikle bizim gibi web dalında uğraşanların çevresindekilerin bizi bu alanda profesyonel sandığı bir durum. Size spoi vermek gerekirse biz bu programdan en fazla sizin kadar bilgiye sahibiz. Yani office dediğinizde bizde sizle aynı şeyleri anlıyoruz.Bu yüzden performans ödevi veya proje ödevi için avantajlı bir konumda değiliz.

Gelelim biraz office ile bilgilendirmeye. Office yazıların dış dünyaya grafik yapısıyla,sunum ve not tutma mantığıyla gösterge amaçlı kullanılan bir sistem. Bu sistem içinde birbirinden ayrı olarak çalışabilen yapılar da mevcuttur. Bunlardan en önemlileri Excel, Word ve Powerpoint’dir. Office Excel’de dikdörtgenlere ayrılmış her alanda matematiksel işlemler, periyodik hesaplamalar, sistemsel işlemler gibi birçok komutu kullanabilir. Bu komutlarla sistematik düzende girilen değerlerle eş bölümlerle ilerleyen bir yapı oluşturulur. Örneğin herhangi bir sınavdan aldığınız notları alt alta gerekli komutlarla giriş yaparsanız aritmetik ortalamanız, başarı değeriniz gibi etkenleri de belirlemiş olursunuz.

Office Word’de ise not tutmak, çıktı almanız gerektiğinde sayfa düzenini ayarlamak, çeşitli ekleme teknikleriyle sayfanızı özelleştirmek gibi satırlarca hatta sayfalarca yazı yazabileceğiniz bir yapıdır.

Office Powerpoint ise tamamen sunum yapmanıza yaran işlevli ve Excel’e göre hayli kolay bir yapıya sahip. Birbiri sıra slaytlarla sunumun yapıldığı kitleye konu hakkında gerekli vurguları yapabilirsiniz. Kolaylığı ve kullanışlılığı sayesinde pek fazla bilgisayar ile arası olmayanlar bile gün içerisinde kısa süreçte mantığını çözebileceği bir uygulamadır. Buna rağmen bizi-webmastarlar- bunların profesörü gibi gören arkadaşlarımız bizden sunum hazırlamayı isteme konusunda veya sunumu yaptırma konusunda malesef cömert davranmıyorlar.

Office 2007’nin yeni sürümlerden avantajı nedir?

Office 2016 deneme sürümüyle pek çok arkadaşımız uğraşacağı gibi boşa da vakit harcamış olacak. Bununla zamanını çarçur etmek istemeyen arkadaşlarımız Office 2016’ya göre sadece grafik yönünden zayıf olan aksine yeni sürümünden daha kararlı, stabil ve sorunsuz Office 2007’yi kullanmalarını tavsiye ederim. Nitekim benim de tercihim bu yönde. Biz de size Office 2007 indir diyor ve sizlere bunun için gerekli olan dosyaları 2 güvenilir diske kaydettik. İçinde gerekli tüm office 2007 crack, Office 2007 serial key dosyaları da yer almaktadır.

Office 2007 indir
Program Dili: Türkçe,İngilizce
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 527,2 MB
Rar Şifresi: ahmetonursolmaz.com.tr
İndirme Linkleri:

Yandex Disk’ten İndir(indirme sınırı dolmuş.)

Google Drive’dan İndir

office 2007 indir

Hayatı Hızlandıracak Teknoloji: Kuantum Bilgisayarı Nedir?

[Toplam:5    Ortalama:3.4/5]


Önceki İçerikCortana Nedir ? Nasıl Aktif Edilir ?
Sonraki İçerikKablosuz Ağ Adını ve Şifresini Değiştirme
2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
Paylaş

21 YORUMLAR

  1. Office programlarından kullandığım ilk araçlardan oldu beni tatmin etti ama 2016 versiyonu ile beni bunu silmeye zorladılar ne yazıkki bazı dosyalar bile hala 2007 yi kullanmayı tercih ettiriyor o yüzden tekrar yüklemek zorunda kaldım bence eskimeyecek tek şey office 2007.

  2. Bilgisayarı ilk aldığımız zamanlar vazgeçilmezimdi. Açar yazışımı hızlandırıp arkadaşlara hava atıyım diye bir kamyon şey yazardım. Paint ve bu program efsanedir. Bu efsaneyi hep hatırlayıp nostalji yapmak için indireceğim wordu. Tekrar eskisi gibi antrenman yapmaya başlayacağım 🙂

  3. Office’ler her bilgisayar kullanıcısına el uzatan,çok işlevli her türlü özelliği yapabileceğimiz programlar.Yazı yazmak,tablo oluşturmak,slayt yapmak bunlar hep office’nin sayesinde.2007 versiyonuda bu sayede çok iyi.

  4. O kadar site gezdim bulamadım burda adam gibi link buldum reklamsız başka sitelere yonlendirmeyen indirdim kurdum çalıştı suan sorun yok adamsın. Şuan lınkler guncel iken kaçırmayın.(fake falan degilim.) G driveden indirdim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here