BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (56 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 4.34, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Bilgisayar İncelemeler Teknoloji Uygulamalar

Microsoft Office 2007 indir

Office 2007 indir

Office sistemlerinin en stabil, en düzgün ve en sorunsuz sürümü Microsoft Office 2007 indir konumuzla sizlerleyiz. Belirtelim ki MS Office 2007 indirme linklerini aşağıda listeledik. Ona geçmeden önce Microsoft Office hakkında biraz bilgi vererek başlayalım. Microsoft yapımı Office programı genellikle bizim gibi web dalında uğraşanların çevresindekilerin bizi bu alanda profesyonel sandığı bir durum. Size spoi vermek gerekirse biz bu programdan en fazla sizin kadar bilgiye sahibiz. Yani office dediğinizde bizde sizle aynı şeyleri anlıyoruz.Bu yüzden performans ödevi veya proje ödevi için avantajlı bir konumda değiliz.

Gelelim biraz bilgilendirmeye. Office yazıların dış dünyaya grafik yapısıyla,sunum ve not tutma mantığıyla gösterge amaçlı kullanılan bir sistem. Bu sistem içinde birbirinden ayrı olarak çalışabilen yapılar da mevcuttur. Bunlardan en önemlileri Excel, Word ve Powerpoint’dir.

Excel 2007 ile tablolar oluşturun

Office Excel‘de dikdörtgenlere ayrılmış her alanda matematiksel işlemler, periyodik hesaplamalar, sistemsel işlemler gibi birçok komutu kullanabilir. Bu komutlarla sistematik düzende girilen değerlerle eş bölümlerle ilerleyen bir yapı oluşturulur. Örneğin herhangi bir sınavdan aldığınız notları alt alta gerekli komutlarla giriş yaparsanız aritmetik ortalamanız, başarı değeriniz gibi etkenleri de belirlemiş olursunuz.

Word 2007 ile neler yapabilirsiniz?

Office Word 2007‘de ise not tutmak, çıktı almanız gerektiğinde sayfa düzenini ayarlamak, çeşitli ekleme teknikleriyle sayfanızı özelleştirmek gibi satırlarca hatta sayfalarca yazı yazabileceğiniz bir yapıdır.

Office Powerpoint ise tamamen sunum yapmanıza yaran işlevli ve Excel’e göre hayli kolay bir yapıya sahip. Birbiri sıra slaytlarla sunumun yapıldığı kitleye konu hakkında gerekli vurguları yapabilirsiniz. Kolaylığı ve kullanışlılığı sayesinde pek fazla bilgisayar ile arası olmayanlar bile gün içerisinde kısa süreçte mantığını çözebileceği bir uygulamadır. Buna rağmen bizi-webmastarlar- bunların profesörü gibi gören arkadaşlarımız bizden sunum hazırlamayı isteme konusunda veya sunumu yaptırma konusunda malesef cömert davranmıyorlar.

Office 2007’nin yeni sürümlerden avantajı nedir?

Office 2016 deneme sürümüyle pek çok arkadaşımız uğraşacağı gibi boşa da vakit harcamış olacak. Bununla zamanını çarçur etmek istemeyen arkadaşlarımız Office 2016’ya göre sadece grafik yönünden zayıf olan aksine yeni sürümünden daha kararlı, stabil ve sorunsuz bu sürümünü kullanmalarını tavsiye ederim. Nitekim benim de tercihim bu yönde. Biz de size Office 2007 indir diyor ve sizlere bunun için gerekli olan dosyaları 2 güvenilir diske kaydettik. İçinde gerekli tüm Office 2007 serial key dosyaları da yer almaktadır. Office 2007 free download işlemini aşağıdan yapabilirsiniz.

Office 2007 indir
Program Dili: Türkçe, İngilizce
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu527,2 MB
Rar Şifresi: ahmetonursolmaz.com.tr
İndirme Linkleri

Yandex disk’ten İndir

Office Dosyaları ile İşinizi Programsız Halledin!

Office dosyalarınızda kısa süreli bir işlem mi yapmanız gerekiyor ve bunun için dosya indirmek, kurmak da istemiyorsanız office dosyalarını programsız açma yolları adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

office 2007 indir

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

134 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

Reklam

Reklam