BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5.00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Android Bilgisayar İncelemeler Teknoloji

Droid4x Nedir Android emülatör Alternatifleri 2018

Droid4x nedir android emulator alternatifleri

2Teknolojinin gelişmesi, akıllı telefon dünyasının, mobil teknoloji evreninin üzerine koyarak ilerlemesi ile hayatımızı kaplayan teknoloji de artmakta. Bu teknolojilerle birlikte teknoloji piyasasının en büyük getirilerinden bir diğer alan olan oyunlar da bu pastadan payı alanlar arasında. Oyunların mobil teknolojilerle, masaüstü teknolojiler arasında kalması, iki alanın birbiriyle farklı dinamiklere sahip olması oyuncuların işini de zorlaştıran konulardan. Bu konuda yazımızın ana konusu Droid4x nedir uygulaması dahil oluyor.

Aylık, yıllık periyotlarla onlarca markadan sürekli yeni model telefonlar piyasaya girerken oyunlar da bu modellerin desteklediği teknolojileri sınır kabul etmesi, mevcut cihazların yeni güncellemeleri alamamaları, yeni teknolojik oyunları oynayamamaları anlamına gelmektedir. Bu konu tabiki oyun yapımcılarının ve Android sisteminin aklına gelmiş olmalı ki emülatör adı verilen bilgisayar ile bağlantı kurarak oyunları oynama desteği sağlayan sistemi gelişmişler.

Bunlardan yazımızda baz alacağımız ve android emülatör‘ler arasında en çok tercih edilenler arasında Droid4x zirveyi çekiyor. Droid4x nedir tanımının en kısa açıklaması ise telefonunuzda kullanabildiğiniz program ve oyunları android yazılımı kullanarak masaüstü bilgisayarınınızda daha yüksek kalitede ve eşsiz performansla açabilmenizi sağlamaktadır.

Android emülatör nedir? Android emülatör android yazılımlara yükleyebildiğiniz programlar, oyunlar ve diğer uygulamaları masaüstü windows veya mac yazılımlara da yükleyebilmenizi ve orada kullanabilmenizi sağlayan yazılımlardır.

Mobil teknolojilerin devreye girmesinden beri en çok sorulan sorulardan olan android oyunlar bilgisayarda nasıl oynanır temelinde soruların cevabını hatta işlevini karşılayacak olan Droid4x’in kullanım rehberine de geçelim.

Droid4X Nasıl kurulur ve bilgisayarda android oyun nasıl oynanır?

Droid4x genel anlamıyla basit bir kurulum şablonuna sahiptir. Zaten ücretsiz olarak edinebilme şansına sahipsiniz. Aşağıdan droid4x’in 0.9.0 sürümünü edinebileceğiniz bağlantımızı bulabilirsiniz. Buna ek olarak kurulum dosyası da pek bir alan kapsamamaktadır. Yalnız yükleme ekranında android sisteminin kurulumu gerçekleştiği için biraz yüklemenin tamamlanmasını beklemek zorunda kalabilirsiniz. Program kurulduktan sonra pek bir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Droid4x‘in sahip olduğu Google Play desteği sayesinde telefonunuzun marketinde bulabileceğiniz her türlü oyunu edinebilme şansına sahipsiniz. Özellikle telefonlarınızın kaldırmadığı veya daha eşsiz bir deneyim yaşamak istediğiniz oyunları yükleyip deneyebilirsiniz.

droid4x 0.9.0 sürümünü indir.

Droid4X’in resmi hesabına ait Droid4X Nedir tanıtım videosu

Android Emülatör Alternatifleri 2018

Droid4x uygulamasına karşın rakip olarak sunulabilecek birçok uygulama da olduğundan bahsetmiştik. Bu konuda oyunseverler birçok avantaj tartışmasını uzun zamandır yapıyor. Bizim tavsiyemiz Droid4x ama her zaman tercih hakkı birinci kullanıcı yanı sizin. Nox App Player, Remix OS Player, BlueStack, GenyMotion gibi alternatif uygulamaları android oyunları bilgisayarda oynama amacınız çerçevesinde bilgisayarınıza uygulayarak size en iyi geleni kullanabilirsiniz.

Unutmamalı ki bu uygulamaların hepsi birbirine rakip. Uygulamalardan herhangi biri bilgisayarınızda yüklü iken diğer android emülatör alternatiflerini bilgisayarınızda barındırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

1 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

  • Ben bluestack kullanıyordum ama anlattığınıza göre bu daha yaygınmış. Bir ara yükleyip denemek lazım ama dediğim gibi bluestack’de çok iyi avatanjlar saklıyor.Bende tavsiye ederim onu