Facebook ‘da İfadeni Bırak

1
Facebook ‘da İfadeni Bırak
BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (Henüz kimse oy kullanmamış. İlk kullanan olmak ister misin?)
Loading...

Facebook ‘da İfadeni Bırak ‘maya hazır mısın ? Birlikte bakalım. Facebook ‘un en temel özelliklerinden durum beğenme facebook ‘da yeni bir çağa yelken açıyor. Çok uzun süredir çıkan haberlerle unlike özelliği gelecek dedikoduları dolaşıyordu.Bunu daha kapsamlı halde bu güncellemesi ile sunan Facebook beklentileri karşılamış gibi. Beğenme tuşuna basılı tuttuğumuzda çıkan 6 farklı beğenme stilinden birini seçerek o durum hakkında ne şekilde beğendiğinizi gösterebileceksiniz.

Klasik beğenmeyi şekilli ikona bürünmesi.Üzerinde bir süre durmadan Beğen tuşuna basarsanız ifadeniz direk bu olacaktır.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Kalple muhteşemin alakasını biz bile çözemedik ancak beğendiğinizi hatta mükemmel bulduğunuzu bu ifade ile gösterebilirsiniz. 🙂

 

 

Beğenip bir de yoruma random koymakla kim uğraşır ki 🙂 Hemen beğen tuşunun üzerinde bekle “Hahaha” ‘ya tıkla güldüğünü ifade ederek durumu beğen 🙂

 

Bilgi sayfalarında sıkça karşılaşacak ifadelerden birisi de bu.Merakını yenemeyip okuduktan sonra şaşırdıysan “İnanılmaz” ifadeni bırakabilirsin.

 

Kimseye göre göre koymak nasip olmasın diyelim anlatmaya başlarken.Paylaşılan durum hakkında kendini mutsuz hissetiysen kullanabilirsin.

 

Kavgalı ve hala ekli arkadaşın durum mu paylaştı.Hem aranızı düzelticek beğenmeni yap hemde kızgınlığını belli et 🙂 Şaka şaka sakın yapmayın ..

 

 

Kim ne ifadesi bırakmış kim sadece beğenip geçmiş ya da kimler durumunuzu eski ifadeyle beğenmiş hepsine “Şu kadar kişi beğendi” yazan butona tıklayarak öğrenebilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne kadar beğenildi,sevildi bilemeyiz ancak facebook’a biraz da olsun hava katmış diyebiliriz.Facebook uygulamanda hala yok ise güncellemenle sende artık kullanabilirsin.

Facebook Sayfa Toplu Paylaşım Silmek

Önceki İçerikFacebook – SnapChat Rekabeti
Sonraki İçerikGoogle Pagerank Devri Kapandı
2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
Paylaş

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here