BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5.00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Gündem Sosyal Medya Gündemi

Facebook ‘da İfadeni Bırak

Facebook ‘da İfadeni Bırak

Facebook ‘da İfadeni Bırak ‘maya hazır mısın ? Birlikte bakalım. Facebook ‘un en temel özelliklerinden durum beğenme facebook ‘da yeni bir çağa yelken açıyor. Çok uzun süredir çıkan haberlerle unlike özelliği gelecek dedikoduları dolaşıyordu.Bunu daha kapsamlı halde bu güncellemesi ile sunan Facebook beklentileri karşılamış gibi. Beğenme tuşuna basılı tuttuğumuzda çıkan 6 farklı beğenme stilinden birini seçerek o durum hakkında ne şekilde beğendiğinizi gösterebileceksiniz.

Facebook ‘da İfadeni BırakKlasik beğenmeyi şekilli ikona bürünmesi.Üzerinde bir süre durmadan Beğen tuşuna basarsanız ifadeniz direk bu olacaktır.

 

 

Facebook ‘da İfadeni Bırak

Kalple muhteşemin alakasını biz bile çözemedik ancak beğendiğinizi hatta mükemmel bulduğunuzu bu ifade ile gösterebilirsiniz. 🙂

 

 

Facebook ‘da İfadeni Bırak

Beğenip bir de yoruma random koymakla kim uğraşır ki 🙂 Hemen beğen tuşunun üzerinde bekle “Hahaha” ‘ya tıkla güldüğünü ifade ederek durumu beğen 🙂

 

Facebook ‘da İfadeni Bırak

Bilgi sayfalarında sıkça karşılaşacak ifadelerden birisi de bu.Merakını yenemeyip okuduktan sonra şaşırdıysan “İnanılmaz” ifadeni bırakabilirsin.

 

Facebook ‘da İfadeni Bırak

Kimseye göre göre koymak nasip olmasın diyelim anlatmaya başlarken.Paylaşılan durum hakkında kendini mutsuz hissetiysen kullanabilirsin.

 

Facebook ‘da İfadeni Bırak

Kavgalı ve hala ekli arkadaşın durum mu paylaştı.Hem aranızı düzelticek beğenmeni yap hemde kızgınlığını belli et 🙂 Şaka şaka sakın yapmayın ..

 

Facebook ‘da İfadeni Bırak

 

Kim ne ifadesi bırakmış kim sadece beğenip geçmiş ya da kimler durumunuzu eski ifadeyle beğenmiş hepsine “Şu kadar kişi beğendi” yazan butona tıklayarak öğrenebilirsin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne kadar beğenildi,sevildi bilemeyiz ancak facebook’a biraz da olsun hava katmış diyebiliriz.Facebook uygulamanda hala yok ise güncellemenle sende artık kullanabilirsin.

Facebook Sayfa Toplu Paylaşım Silmek

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

1 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

Reklam

Reklam