BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5.00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Gündem İncelemeler Teknoloji

PaPara Paypal’ı Aratmayacak

PaPara Paypal'ı Aratmayacak

PaPara nedir dediğinizi duyar gibiyim.Tamamen Türk oluşumu bir ödeme yöntemi.Güvenilirlik ve hassaslık konusunda yoğun anlayışı benimsemiş olup kullanıcıları düşünen yapısıyla kartsız bakiye gibi az bulunan avantajları da kapsıyor.

Özellikle 2016’nın bahar aylarında birçok girişimciyi saf dışı bırakacak Paypal’ın kapanma haberi sonrası internet üzeri para alışverişi için otorite boşluğu meydana gelmişti.Süreç boyunca birbirinden farklı onlarca ödeme yöntemi piyasaya girmişti.Bunlardan önce piyasada zaten yer alan Enpara,Skrill ve İnnial’e yönlenen girişimciler bir anda İnnial ve Skrill’in de kısıtlamalarla karşılaşmasıyla yine piyasada diğer ödeme yöntemlerini keşfetmeye yönelmişti..Enpara’nın da sadece 18 yaş üstü ve banka kartlarıyla kullanılabiliyor olması da yine belli yaş grubunun ödeme yöntemsiz kalmasına neden olmuştu.

Son günlerde ki yepyeni ödeme yöntemlerinin de kartsız bakiyeye ve güvenirlik gibi eksiklerinin olması PaPara‘nın ön plana çıkmasını sağladı.Birçok önemli firmada bu ödeme yöntemini benimseyince artık kullanmamak için sebep de kalmamış oldu.Bunlardan bahsetmek gerekirse Link.tl, Game Sultan ve Hostazor firmaları bu ödeme yöntemi ile alışveriş yapabileceğiniz veya ödeme alacağınız güvenilir adresler.

Bu yeni ödeme yönteminin tamamen Türk yapımı olması,destek sisteminden de anlayışlı ve anlamlı cevaplar aktarılması kalitelerini de gösteriyor.

Kartsız bakiye ve güvenilirlik avantajının da etkisiyle tüm girişimcilere tavsiyem ise PaPara ödeme yöntemine sizlerin de katılması ve bu Türk projesine destek vermeniz.Hemen katılabilmek için tıklayınız.

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

6 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

Reklam