BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5.00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Gündem Sosyal Medya Gündemi Teknoloji Gündemi

Whatsapp PC Uygulaması Yayınlandı

En popüler mesajlaşma uygulaması whatsapp pc uygulaması yayınlandı.

Teknolojinin hayli gelişmesiyle artan sohbet uygulamaları da göze çarpmaktadır. Bazı uygulamalar her telefonu süslerken bazıları sadece az bir topluluğun kullanması yüzünden sadece indirip silmeye yaramaktadır. Bunlardan en popüleri olan telefon numaranız ile açabildiğimiz toplu veya kişisel sohbet uygulaması WhatsApp diğerlerinden avantajlı, yenilikçi, döneme uygun olması ve ekstra özelliklere sahip olmasıyla da ayrılıyor. Özellikle Facebook ve Instagram gibi devlerin sahibi Mark Zuckerberg’in Whatsapp‘ı da satın almasıyla iyice gelişen Whatsapp’ın son yeniliklerinden mesaj şifreleme ile mesajlarınıza whatsapp ve diğer 3. hiçbir kişinin mesajlarınıza erişebilmesini uçtan uca engelliyor. Bunun yanı sıra daha önceleri bilgisayar(pc) platformunda tarayıcıdan girebildiğimiz whatsapp’ın pc uygulaması da yayınlandı.

Nasıl bilgisayarıma kurabilirim?

Aşağıdaki linkten uygulamanın güncel versiyonuna erişebilir, yaklaşık 65 mb olan uygulamayı indirdikten sonra bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Whatsapp PC Uygulamasını İndir

WhatsApp PC Uygulaması Hakkında Sık Sorulan Sorular

Peki bu uygulamaya telefon numaramızla nasıl giriş yaparız?

Uygulama aslında telefonunuzla bağlı olduğu için akıllı telefonu olmayan kişilere yönelik önlemler alınarak başlıyor. Uygulamayı açtığınızda telefon numaranızla giriş yapabilmeniz için sizden telefonunuzun whatsapp uygulamasındaki whatsapp web alanındaki kodu okutmanızı istiyor. Bu okutmayı yaparak hesaba giriş yapabilirsiniz.

Whatsapp pc uygulamasının tarayıcıdan girdiğimiz whatsapp’a göre faydaları nelerdir?

Uygulama normal whatsapp’a göre pek farklı özelliğe sahip değil. Sadece erişim kolaylığı, tarayıcı bildirimini kapatmış kişilere uygulamadan direk bildirim gelmesini ve hızlılığı sağlıyor.
Whatsapp diğer sohbet uygulamalarından ayrılmaya yenilenen yüzüyle tam gaz kullanıcılarını kendine çekmeye devam ediyor. Bakalım buna dur diyebilen uygulamalar çıkacak mı?

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

Yorum yap

yorum yapmak için buraya tıklayın.

Reklam

Reklam