BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5.00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Gündem Teknoloji Gündemi Windows

Hemen şimdi Windows 10 Edinin! [Ücretsiz]

hemen-simdi-windows-10-edinin

Microsoft, geçtiğimiz sene yaz başlangıcında Windows 10’un ücretsiz dağıtımının durdurulduğunu duyurmuştu.Lakin Microsoft’un ürünü Windows’un tanıtım sitesinde bulunan açık sayesinde ücretsiz edinilebiliyor.Biz de bu sayede Hemen şimdi Windows 10 Edinin diyoruz yazımızın başlığına.Gözden kaçırıldığı düşünülen bu açık birçok windows kullanıcısının edinemediği Windows’un en yeni,en güncel,en güvenli,en kararlı sürümünü elde etmenizi sağlıyor ve etmeye devam ediyor.

Microsoft şirketi, Windows 10‘un yayımlanacağını kamuoyuna duyururken tam bir sene boyunca ücret almadan tüm Windows 8.1,Windows 8,Windows 7  ve Windows 7 Vista sürümlere daha önce sahip olan kullanıcılarına yükseltme imkanı vereceğini beyan etmişti.Böylelikle kısa süre içerisinde en çok kullanılan Windows sürümü haline gelen Windows 10 için yükseltmeler ücretsiz olacağı son güne kadar artarak hatta son haftalarda vurgun yapılacak şekilde yükselerek devam etmişti.Ücretsiz sürümünü kaçıran kişiler ise ya ücret ödeyerek bu versiyonu kullanmaya başladılar ya da internet ortamında yer alan cracklı, güvensiz, her an tehlike yaratabilecek dosyaları indirip kurarak kullanmaya başladılar.Bugünlerde kullanıcılardan bazılarının kurcalamasıyla ortaya çıkan bir sayfada ise kullanıcılara bunu kolayca yüklemenizi sağlıyor.

Geçen sene ücretsiz dağıtımının bittiğine dair yazımıza göz atabilirsiniz;

Windows 10 Ücretsiz Dağıtımı Bitiyor

 

Ücretsiz Windows 10 edinmeniz için son günün 29 Temmuz 2016’da olduğunu geçtiğimiz sene sizlere belirtmiştik.Dilerseniz bu yazıya üstte ki bölümden ulaşabilirsiniz.

Peki Windows 10’u  Hemen Nasıl Yükleyebilirsiniz?

Bizim de incelememiz ve yabancı lokasyonlu websitelerinde yer alan bilgilere göre aşağıdaki sayfaya girdiğiniz de “Upgrade Now” butonuna basarak hemen Windows 10’u indirebilirsiniz.

Hemen Edinin

Butona bastığınızda bilgisayarınıza windows10upgrade24074.exe adlı bir dosya inmeye başlıyor.Bu dosya tamamen güvenli Windows 10’a yükselme sırasında kullanılabilen yükseltme dosyası olmakla birlikte bilgisayarında  Windows 8.1, Windows 8 ve Windows 7 hala yüklü olanlar bu dosyayı kullanarak Windows 10’u ücret ödemeden edinebiliyorlar.Görünen o ki bu açık yakında kapatılır, bu sızıntıdan yararlanmak için hemen bu dosyayı indirip Hemen şimdi Windows 10 Edinin 🙂

Diğer Windows 10 hakkında ki yazımıza göz atabilirsiniz;

Windows 10 Kotanızı Bitirebilir Sorunu ve Çözümü

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

3 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

  • Geçen sene bu zamanlarda Windows 10’a geçip geçmemekte kararsız kalmıştım. Güncelleme konusunda tam güvenemedim. Tam karar vermeye çalışırken ücretsiz geçişin süresi dolmuştu. Şuanda bunun olmasına sevindim çünkü bence şuanda windows 10’a geçiş güvenlik açığı güncellemeleri geliyor diye biliyorum.

  • Sizi takip etmenin faydası laptopumu servise vermiştim.Servisten önce windows 10’na yükseltmiştim servisten bi geldi Windows 8.1 o zamanda ücretsiz yükseltmenin süresi dolmuştu.Bir kaç kez farklı yollar ile yükseltmeyi denemiştim olmamıştı.Artık burdan indirip Windows 10’na geçebilirim.Takipteyiz yeni yazılarınızı merak ile bekliyoruz.