BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5.00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Çözüm Sosyal Medya

Facebook Sayfa Toplu Paylaşım Silmek

Facebook Sayfa Toplu Paylaşım Silmek

Facebook büyük bir sosyal medya platformu olduğunu her daim kanıtlamaktan keyif alıyor.Uzun süredir facebook sayfalarımızın adını 200 beğeninin üstünde değiştirme imkanımız bulunmuyordu.Bundan neredeyse tüm facebook kullanıcıları şikayetçiydi.Facebook bile yaptığı açıklamalarda bu yönde çok itiraz ve şikayet geldiğini yayımlamıştı.Facebook sayfalarımızın 200 beğeni limiti üstünde de isim değiştirilebilir hale gelmesinin ardından eski sayfalarımızı şuan yoğunlaştığımız konularda değerlendirmek olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.Eski sayfalarımızın adını şuan ilgilendiğimiz konulu sayfanın adının bir benzeri haline getirip birleştirme şansına da sahibiz.Bunu yaptıktan sonra bakıyoruz ki yüksek beğenili sayfa bizim sayfamız değil ve aşırı derecede gereksiz paylaşımlar var.Bunları temizlemekten gözünüz korkmasın.Paylaşımları temizlemek aslında basit.Gelelim bunu nasıl yapacağımızı anlatmaya;

Yeni sayfamızda silerken 25 paylaşımı  birlikte silebilme şansına sahibiz.Silebilmek için ;

https://www.facebook.com/sizinsayfanızinadresi/publishing_tools/?current_page=1

adresine gidiyoruz.Ardından önümüze gelen sayfa aşağı daki gibi olacak.

Facebook Sayfa Toplu Paylaşım Silmek

 

Gelen sayfa da | Gönderiler bölümünün solunda bulunan kutuya tik atıyoruz.

Facebook Sayfa Toplu Paylaşım Silmek

 

Ardından İşlemler kutusuna tıklayıp çıkan kutuda Sil(14)  ‘e (Sizde bu Sil(25) olacaktır) basıyoruz.

Facebook Sayfa Toplu Paylaşım Silmek

 

Silmesini bekliyoruz.Ardından bize silindi şeklinde bir mesaj belirecek.Bu işlemi her 25 gönderiyi silmek için kullanabilirsiniz.

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

4 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.