BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5.00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Bloglama

Müzikler Hayatımızdan Bir “Parça”

Müzik Hayattır

Müzikler hayatımızda ihtiyaç duyduğumuzda eksik yanlarımızı tamamlar onlara parça demek de buradan geliyordur sanırım.Bence müzik kadar insanı rahatlatacak, insanın içinin duygularını başkasından duyacağı başka bir faaliyet yok.Kimileri müziği duygularını yansıtmayı müzikte bulurken, kimileri de sadece ritme kapılıp stresini atmayı müzikte arar.Şahsen müziğin bu iki yönünü de ruh halimize bağlı olarak kullanabiliriz demekte sakınca duymuyorum.Sakin kafadayken yani yaşamayı sadece ve sadece yaşamak için yapıyorsak hızlı müzik dinlemek hoş olmaz.

Bir de öbür pencereden bakarsak hayatı çılgınlar gibi yaşayan kimseyi takmazken duygusal,karamsar şarkıları dinlemekte hakaret olur.

Sonuçta müzikleri ruhumuzun gıdası ,enerjisi olarak tamamlamak tam da ifadesi olur.

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

2 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.