Akıllı Market Arabası

4
Akıllı Market Arabası
BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (Henüz kimse oy kullanmamış. İlk kullanan olmak ister misin?)
Loading...

Akıllı Market Arabası Tanıtım

Teklonojinin gelişmesiyle zaman geçtikçe insan ve iş gücüne ihtiyaç azalmaktadır.Yine iş gücüne ihtiyaç duymadan yapılabilecek görevlere yenileri eklenmeye devam ediyor.Marketlerde görevli insanlar gerek kasiyer gerek müşteriyi takip eden personellerin yerini tutabilecek hatta tartının bile görevini yapabilecek bir icat ortaya çıkarıldı. Bu akıllı market arabası.Market arabası gayet şık bir tasarıma sahip.
Market arabalarından farklı olarak market arabasının kolunda takılı olan bilgisayara bağlı olarak o ekranda ki yerlere tıklandığında arabanın markette ki o alana otomatik olarak gitmesi gibi  özellikleri bulunmakta.Market arabası ayrıca alınan sebze ve meyvelerin tartılmasını,alınan ürünlerin market arabasına okutularak tam ücretin gösterilmesi de buna ek olarak bulunmakta. Akıllı market arabaları test amaçlı bazı marketlerde kullanıma sunuldu.Beğenilmesi halinde yaygın hale getirilmesi gündemde.

Ben şahsen buna karşı bir düşüncedeyim çünkü marketlerde çalışan onlarca personel işsiz kalacak ve zaten tavan yapmış işsizlik durumu da oran olarak artacaktır.

Önceki İçerikFacebook Lite ile Belleğinizin Ömrünü Uzatın
Sonraki İçerikGenel 403 Hatası Çözümü
2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
Paylaş

4 YORUMLAR

  1. Bu projeyi az önce düşünüp nasıl yapabilirim diye biraz kafa patlattım gayet de güzel şeyler not aldım ve internette acaba buna benzer bir şey var mı diye baktığımda aynısın yapıldıgını gördüm. Aslında daha gelistirilebilir düsündüklerimi eklersek ama yapılmış artık 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here