MyBB Square Teması [İNDİR]

1
MyBB Square Teması
BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 5,00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...

MyBB temalarında tanıtacağımız ilk temamız MyBB Square Teması.Aslında çok sade ve etkili bir arayüzü bulunmasına karşın birçok fonksiyona sahiptir.Bu sayede kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.Özellikle oyun forumları için birebir olan bu tema foruma ziyaret eden kullanıcıların hayran kalabilmesini sağlamaktadır.

Ana tasarımın mavi renklerle donatılması forumun iyiden iyiye geniş bir kitleye hitap etmesine olanak sağlamış.Header’de ve birçok yerde kullanılan fontawesome ikonları da dikkat çekmiyor değil.

Sağ bölümde yer alan Son konular başlığı altında son işlevlerin görüntülenmesi sayesinde prostats gibi mybb eklentilerini kullanmanıza gerek kalmıyor.

Postbit bizim bildiğimiz klasik yatay postbitlerden.Çok fazla bir farklılığı olmamakla birlikte iş görebilecek tüm detaylar sergilenmiş.

Sponsorlu Bağlantılar


Tema ismi: MyBB Square Teması
Tema Yapımcısı: XSTYLED
Tema Açığı: Kontroller sonunda tespit edilmedi.
Uyumlu Olduğu Sürüm: MyBB 1.8
Tema XML Versiyonu: 1.8.0
SSL Uyumu: %85
Tema Dosya Boyutu: 569 KB

Temayı İndir

MyBB Square Teması Nasıl Kurulur?

MyBB Tema Yükleme [Görsel Anlatım]

Önceki İçerikMyBB Temayı Varsayılan Yapma [Görsel Anlatım]
Sonraki İçerikYoutube Yepyeni Tasarımı Fark Yaratacak!
2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
Paylaş

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here