BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (2 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 4.50, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...
Script Webmaster Wordpress

Ünlü Şirketler WordPress Kullanıyor

Ünlü Şirketler Wordpress Kullanıyor

Ünlü şirketler wordpress kullanıyor.Nedeniyle başlayalım hemen.Kolaylık konusunda üst düzey yardımlar sunan wordpress alt yapısı birçok dev şirketin blog alanında kullanılmaktadır.Bu dev şirketler fazla sermayeyi harcamamak vakitten ve prestijlikten ödün vermemek adına wordpress sistemini kullanıyor.

Ülkemizde ve Dünya’da yoğun bir ilgiye sahip olan wordpress sistemi temalarının çokça olması ve kod bilgisi olan kişilerce kolayca istediğiniz hale getirilmesini sağlayabilmesi avantajlarından sadece biri diyebiliriz.Web sektöründe büyük bir yükü kavrayan wordpress sistemi bu alanda ki ekonomiyi de büyük oranda karşılıyor.Nitekim hazır tasarım oluşturup yayımlayan onlarca,yüzlerce ve binlerce insan bu iş sayesinde gelirini ve bütçesini karşılamaktadır.

Dilerseniz bu şirketlere göz atalım;

Adobe

Bilgisayar programları dendiğinde ilk başta adını tanıtabileceğimiz Adobe; Adobe Photoshop,Adobe Flash,Adobe Fireworks,Adobe InDesing ve öncelerde adı Dreamweaver olan ve Adobe’nin Macromedia şirketini satın aldıktan sonrası adı  Adobe Dreamweaver gibi yazılımları sunan ve yayımlayan şirket konumundadır.Ününü tartışmak imkansız olmakla birlikte bu sektörde liderlik yapmaktadır.Adobe şirketi blog alanında wordpress yazılımını kullanmaktadır.

Adobe Blog: https://blogs.adobe.com/

Playstation

Oyuncuların oyunun tadını özgürce yaşayabilmesini sağlayacak pc platformunda ki oyunların da daha yüksek kalite de olduğu playstation da blog alan adında wordpress kullanmaktadır.

Playstation Blog: blog.us.playstation.com/

Webtures

Belki de bu şirketler arasında wordpress kullanması en önemli olan şirkettir.SEO alanında yıllardır seo kelimesinde zirve de olmakla birlikte Türk seosuna lider markalardan olan webtures’de wordpress yazılımını kullanmaktadır.

Webtures Blog: https://www.webtures.com.tr

Spofity

Müzik listeleme ve oynatma dünyası Spofity ‘de blog alanında wordpress kullanmakta.

Spofity Blog: https://news.spofity.com

Diğer WordPress Kullanan Firmalar;

Harvard Blog: https://blogs.harvard.edu

Leadfure Blog: https://leadfure.com/

Webrazzi Blog: https://webrazzi.com

Bunlardan daha fazla elbetteki var.Şimdilik sizlere sadece bu kadarını aktardık.Aos

Ahmet Onur

2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.

11 yorum mevcut.

yorum yapmak için buraya tıklayın.

Reklam

Reklam