Ünlü Şirketler WordPress Kullanıyor

11
Ünlü Şirketler Wordpress Kullanıyor
BeğenmedimYetersizİdare Ederİşime yaradıMükemmel (1 kişi oy kullandı. 5 üzerinden ortalama puan 4,00, oy kullanmak istemez misin?)
Loading...

Ünlü Şirketler WordPress Kullanıyor!

Ünlü şirketler wordpress kullanıyor.Nedeniyle başlayalım hemen.Kolaylık konusunda üst düzey yardımlar sunan wordpress alt yapısı birçok dev şirketin blog alanında kullanılmaktadır.Bu dev şirketler fazla sermayeyi harcamamak vakitten ve prestijlikten ödün vermemek adına wordpress sistemini kullanıyor.

Ülkemizde ve Dünya’da yoğun bir ilgiye sahip olan wordpress sistemi temalarının çokça olması ve kod bilgisi olan kişilerce kolayca istediğiniz hale getirilmesini sağlayabilmesi avantajlarından sadece biri diyebiliriz.Web sektöründe büyük bir yükü kavrayan wordpress sistemi bu alanda ki ekonomiyi de büyük oranda karşılıyor.Nitekim hazır tasarım oluşturup yayımlayan onlarca,yüzlerce ve binlerce insan bu iş sayesinde gelirini ve bütçesini karşılamaktadır.

Dilerseniz bu şirketlere göz atalım;

Adobe

Bilgisayar programları dendiğinde ilk başta adını tanıtabileceğimiz Adobe; Adobe Photoshop,Adobe Flash,Adobe Fireworks,Adobe InDesing ve öncelerde adı Dreamweaver olan ve Adobe’nin Macromedia şirketini satın aldıktan sonrası adı  Adobe Dreamweaver gibi yazılımları sunan ve yayımlayan şirket konumundadır.Ününü tartışmak imkansız olmakla birlikte bu sektörde liderlik yapmaktadır.Adobe şirketi blog alanında wordpress yazılımını kullanmaktadır.

Adobe Blog: http://blogs.adobe.com/

Playstation

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncuların oyunun tadını özgürce yaşayabilmesini sağlayacak pc platformunda ki oyunların da daha yüksek kalite de olduğu playstation da blog alan adında wordpress kullanmaktadır.

Playstation Blog: blog.us.playstation.com/

Webtures

Belki de bu şirketler arasında wordpress kullanması en önemli olan şirkettir.SEO alanında yıllardır seo kelimesinde zirve de olmakla birlikte Türk seosuna lider markalardan olan webtures’de wordpress yazılımını kullanmaktadır.

Webtures Blog: https://www.webtures.com.tr

Spofity

Müzik listeleme ve oynatma dünyası Spofity ‘de blog alanında wordpress kullanmakta.

Spofity Blog: http://news.spofity.com

Diğer WordPress Kullanan Firmalar;

Harvard Blog: http://blogs.harvard.edu

Leadfure Blog: http://leadfure.com/blog

Webrazzi Blog: http://webrazzi.com

Hostazor Blog: http://blog.hostazor.com.tr/

Bunlardan daha fazla elbetteki var.Şimdilik sizlere sadece bu kadarını aktardık.Aos

Önceki İçerikİnstagram Harita Özelliği Kalktı
Sonraki İçerikOpera’ya Geçmeniz İçin 5 Sebep
2012 senesinde başladığım ve hala aktif olarak yer aldığım web alanında; front-end, back-end kodlamaları, tasarım ve makale yazarlığı yapmaktayım. Web alanında çok yönlü bir eğilim sergiliyorum. Leadfure markası ile pazarlama, web hizmetleri ve onun adı altında kurduğumuz birçok proje üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
Paylaş

11 YORUMLAR

  1. ünlü şirketler wordpress kullanamaz diye bir kaide yok, wordpress de bir içerik yönetim sistemi sonuçta 🙂
    şu dnemlerde basitliği ve sağladığı kolaylıklar sebebiyle hayat kurtarıcımız pozisyonuna geçiş sağlamış bir taban uygulama, umarımki tema desteği dahada artar çeşit çeşir projeler üretebilliriz. wordpress’e gelişim sürecinde başarılar diliyor ve tebrik ediyorum..

  2. WordPress her kesime hitab eden bir yazılım. Bizim gibi blog sitesi için nasıl bir büyük nimetse yaygınlaşan wordpress kurumsal temalar sonucu birçok şirketinde tercihi olmuştur.

  3. Şu ana kadar gelmiş geçmiş en çok kullanılan scprit zaten hocam.Üstüne bir de stabil hali ve kararlılığı eklenince tadından yenmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here